Widzew Łódź vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 1-0

Widzew Łódź vs Puszcza Niepołomice, wynik 1-0. W dniu 2022-04-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Dani Villanueva 90' 1-0

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 21' M. Kreuzriegler 72' P. Lipski 87' K. Danielak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 10' W. Hajda 53' S. Kobusinski 61' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Bardzo często wielu kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi D. Kun L. Wronski nieraz zapewniły swoim wiernym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.